AKTUÁLNA AKCIA

Bieliace jarné ošetrenie pleti v trvaní 50 minút, teraz za 25€.

 

S odstupom času pleť stráca svoju prirodzenú zjednotenú farbu, a stále viac a viac tmavne, a tento problém sa vyvíja ďalej v kombinácii s vyšším vekom a vystavovaní slnečnému žiareniu. Tieto tmavé škvrny a odlišný odtieň pokožky je spôsobený poruchom v pigmentácii, kde je spúšťačom slnečné svetlo, predovšetkým kyslíkové radikály v bunkách. Avšak, aj iné faktory sa môžu podieľať na tomto probléme, napr. cigaretový dym, znečistenie ovzdušia, zlý životný štýl a pod. vedú k vysokej koncentrácii oxidačných činidiel v pokožke, čo vedie k zvýšeniu pigmentácie a predčasnému starnutiu pokožky. Vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami, bojuje proti hyperpigmentácii spôsobené slnkom alebo vekom. Bieliace pleťové ošetrenie zahŕňa: povrchové čistenie pleti, maska z enzýmového peelingu  ( odstráni nečistoty a staré bunky z pleti, zjemní vrásky a pigmentové škvrny), exfoliačný peeling, tonizácia pleti, antipigmentové a bieliace fluid, denný krém podľa typu pleti.

Farbenie rias k ošetreniu je v cene 3 €, úprava obočia k ošetreniu je v cene 3 €, farbenie obočia k ošetreniu je 3 €, masáž tváre, krku a dekoltu v cene 15 €. Toto všetko sa dá doobjednať k bieliacemu pleťovému ošetreniu, treba však rátať aj s navýšením času na uvedené procedúry.

Ideálne je pokračovanie domácej starostlivosti s bieliacimi produktami, napr.tento skvelý prípravok, ktorý predĺži efekt salónneho ošetrenia:

NATUPERFECT Anti-pigmentové a Bieliace fluid 50ml

Fluid má normalizačný a vyrovnávací účinok na hyperpigmentáciu a pomáha pri dosiahnutí bezchybnej pleti. Zároveň chráni pokožku pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím. Redukuje pigmentové škvrny a navodzuje svetlejší tón pleti. Jarná zľava 15%: miesto 39,50 € teraz za 33,50 €.

Akcia trvá od 1.3.2018 do 18.4.2018. Telefonujte na 0902 593 168.