Výživové poradenstvo

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO 

 

Zdravie, krása, vitalita, štíhle telo...kto by to všetko nechcel mať? Ak viete ako na to, je to super, no Vy však túto stránku nepotrebujete. Táto stránka je práve pra Vás, ktorí hľadajú pomoc. Je pre Vás, ktorí stojíte na križovatke svojho života, s novou chorobou, s ďalšími kilami navyše, prípadne s neschopnosťou pribrať, s odchádzajúcou krásou či nepeknou pleťou, bez životnej sily. Pre Vás ľudkovia, ktorí strácate životnú aj zdravotnú rovnováhu.

 

Ponúkam Vám poradenstvo. Podávam Vám pomocnú ruku a ponúkam Vám vzťah. Viem Vám efektívne poradiť a bude ma zaujímať, aké budú Vaše (naše) výsledky snaženia. Nevzdávajte sa, nikdy nie je neskoro začať.

 

Volám sa Zuzana Kušniráková. Mám zdravotnícke vzdelanie, v zdravotníctve som odpracovala 25 rokov. Rozumiem chorobám, keďže zdravotníctvo je o chorobách. Vždy som si všímala súvislosti v celkovom kontexte a tak som vo svojom voľnom čase študovala a vzdelávala sa ( a robím to doteraz stále!) o zdraví, o šťastí, ľudskej mysli, o kráse a vitalite, o výžive. Fascinoval ma pohľad na človeka ako celok, nielen na jeho jednotlivé časti. Kalokagatia, wellness, harmónia. Výživa je môj dlhoročný záujem. Sama som si prešla anorexiou, výkyvmi hmotnosti, niektorými chorobami, chronickou únavou a stresom, ktorý viedol k môjmu vyhoreniu a odchodu zo zdravotníctva. Už niekoľko rokov prevádzkujem salón Naturalspa, kde robím masáže a pleťové ošetrenia. Rozumiem teda aj ľudskému telu aj pleti ako takej. Viem o súvislostiach zdravia a krásy s výživou. Tieto súvislosti sú omnoho väčšie, ako by ste si mysleli. Venujem sa zeleným potravinám, v ktorých vidím nádej na záchranu ľudstva,viac na   http://www.naturalspa.sk/zaujimave-clanky/zelen%C3%A9%20potraviny,%20zelen%C3%BD%20ja%C4%8Dme%C5%88,%20chlorella 

 

Certifikovaný 6-mesačný kurz výživového poradenstva som absolvovala v Ostrave u pána Jelínka ( www.kurzyatac.cz). Vybrala som si ho preto, lebo ponúkal komplexné vedomosti a všetkých typoch ľudského stravovania, bez uprednostňovania niektorého z nich. Preto Vám viem poradiť aj keď ste mäsožravec alebo vegetarián či vegán, športovec aj nešportovec. Viem benefity a riziká, tipy a triky rôznych typov výživy. Každý človek je jedinečný a má právo na výber. Rešpektujem to.

 

Poradenstvo u mňa prebieha v niekoľkých krokoch:

1. krok - Telesná analýzy bioimpedančným prístrojom Tanita. Tanita Vám zmeria tieto hodnoty: celkovú hmotnkosť, hmotnosť svalovej hmoty,, hmotnosť kostí,, percento telesného tuku, viscerálny tuk, BMI - body mass index, množstvo telesnej vody, metabolický vek, bazálnu metabolickú spotrebu.

2. krok - Zhodnotenie a vysvetlenie nameraných parametrov.

3. krok - Rozhovor: ujasnenie si cieľov a výsledkov, ktoré si prajete.

4. krok - Zhodnotenie doterajších životných a stravovacích návykov.

5. krok - Návrh zmeny a úpravy životného štýlu a stravy.

 

Výživové poradenstvo
30 min. 
60 min.
 30,00
30 min. kontrola, meranie  15,00