Tepelný zábal na chudnutie

Program, ktorý pomáha zbaviť sa prebytočných centimetrov už po niekoľkých procedúrach. Vysoká koncentrácia rozdrvených rias Laminaria digitata v tomto zábale dovoľujú aktivovať spaľovanie kalórií a prebytkov tukov v organizme. Vďaka prítomnosti horčíkových solí v tomto prípravku, ktoré sa po zmiešaní s vodou rýchlo ohrievajú, sa zosilňuje pôsobenie aktívnych komponentov, ktoré spoločne pôsobia na tukové tkanivo. Morské bahno stimuluje obnovu buniek, odvádza toxíny a tiež má vlastnosti tepelného izolátora. Horčík je zároveň veľmi účinný na uvoľnenie svalstva a proti svalovým kŕčom.

AKTÍVNE PRÍSADY: Riasy Laminaria digitata bohaté na jód a iné minerálne soli, morské bahno bohaté na vápnik, horčík atď.

Účinky:
- Odbúravanie celulitídy a tukových usadenín
- Vylučovanie toxínov
- Vyživovanie minerálmi
- Uvoľnenie svalov

Priebeh terapie:

1. krok - Lymfatická stimulácia štetcami ANNEMARIE BÖRLIND - podnecuje rytmický tok tekutín v podkožnom väzivovom vlákne. Tok tekutín väzivového vlákna sa vďaka danému postupu lymfatickej stimulácie napojuje na cirkuláciu lymfatického systému. Lymfatický systém tak transportuje odpadové látky, toxíny, nadbytočnú miazgu z tkanív. Prúdenie lymfy sa v tele harmonizuje, kyslík a vyživovacie látky sa dostávajú rýchlejšie k bunkám.

2. krok - Aplikácia  peelingovej morskej soli vyrobenej z mikromletej morskej soli a rias s vysokou koncentráciou minerálnych látok. Odstráni odumreté bunky, zvýši okysličenie kožných tkanív a pripraví pokožku na lepšie prijatie výživných látok zo zábalu.

3. krok - Aplikácia zábalu

4. krok -  Aplikácia anticelulitídneho gélu ANNEMARIE BÖRLIND


Doporučujeme striedať s vákuovou masážou a inými zábalmi.

Pre dosiahnutie účinku sa doporučuje absolvovať 6 - 10 sedení.

 

Tepelný zábal na chudnutie
40 - 50 min. 
Tepelný zábal - zadok a nohy zozadu 
 25,00 €
Balíček 10 zábalov
 225,00 €    (1 terapia/22,50 €)