Zelené potraviny

Zelené potraviny sú trendom tretieho tisícročia. Podstatou trendu green foods je, že naša strava by mala byť živá- mala by obsahovať veľký podiel surovej zeleniny, ovocia a orieškov. Americká výživová asociácia odporúča minimálne 2 – 3 dávky čerstvej, organicky pestovanej zeleniny denne. Dajme si otázku, či spĺňame kritériá tohto odporúčania? Prečo je to také dôležité? Aby sme si každý ten svoj život užili v zdraví. Aby sme neboli unavení a chorí, a miesto žitia len biedne prežívali. 

Zelené potraviny nie sú liekmi, napriek tomu liečia a to tým, že pomáhajú telu, aby sa liečilo samo. Sú mostom medzi prírodou a civilizáciou. Sú pripravené ako dokonalý polotovar pre súčasného moderného človeka, žijúceho v uponáhľanom svete.

Zelené potraviny Jačmeň a Chlorella sú dokonalým zeleným fastfoodom dnešnej doby.

 

Zelené potraviny nie sú náhradou za pestrú stravu. Sú len jej kvalitným doplnkom. Nie sú ani liekmi, ani ich nenahrádzajú. Majú vlastnosti zeleniny a navyše užívateľsky praktickejší spôsob použitia.  Patria do rúk všetkým tým, ktorí berú svoje zdravie do svojich rúk, ktorým nie je ľahostajné svoje zdravie.

Používanie zelených potravín Green Ways vyžaduje osobné stretnutie s obchodným partnerom GW. Dohodnite si stretnutie e-mailom alebo telefonicky. Som obchodný partner GW a predávam iba to, s čím sa sama stotožňujem a čo sama nakupujem a používam.

 

Všetky informácie o produktoch nájdete na oficiálnych stránkach Green Ways.