Masáž lávovými kameňmi

Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jedna z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. V dnešnej dobe patrí medzi najviac vyhľadávané relaxačné masáže. O blahodarných účinkoch kameňov vedeli už pred 5000 rokmi starí Číňania a Mayovia.

Masáž s horúcimi lávovými kameňmi dokáže uvoľniť svalové spazmy. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu telaPozitívne vplýva aj na lymfatický systém, relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti. Táto masáž má antistresový účinok, je vhodná pri depresii, úzkostných stavoch aj pri nespavosti. Vrelo odporúčam, je to naozaj krásna masáž a super zážitok! Túto masáž milujú hlavne zimomriví ľudia so studenými končatinami.


Účinky masáže:
* stimuluje krvný obeh a lymfatický systém
* postupne prehrieva celé telo, uvoľňuje svalové spazmy
* zvyšuje vitalitu orgánov
* pomáha pri detoxikácii organizmu
* harmonizuje telo i psychiiku

 

 

Masáž lávovými kameňmi 30 min.chrbát    60 minút
Masáž lávovými kameňmi       20,00 € 40,00 €

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.