Expresný biolifting

EXPRESNÝ BIOLIFTING

 

Exkluzívne expresné liftingové ošetrenie. Biolifting komplex obsahuje kľúčové prírodné látky dôležité proti starnutiu pleti, ako sú biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová, prírodné vitamíny, antioxidanty a enzýmy. Tieto aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, oživujú pleť a zvyšujú jej vlhkosť. Stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu, dlhodobo vyhladzujú vrásky a zjemňujú pigmentové škvrny. Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom účinku, ktorý okamžite spevňuje a vyhladzuje pleť.


• Viditeľný liftingový účinok 

• Vyhladenie a zjemnenie vrások

• Prirodzená regenerácia pleti

• Stimulácia produkcie kolagénu

• Spevnenie pleti

• Zmiernenie pigmentových škvŕn


Expresný biolifting zahŕňa: odlíčenie a tonizácia pleti, peeling ( odstráni nečistoty a staré bunky z pleti, zjemní vrásky a pigmentové škvrny), liftingová masáž tváre 15 minút s antistresovou akupresúrou, biolifting sérum, biolifting krém, príp. anti-aging make-up na záver. Super účinné a rýchle liftingové ošetrenie Vašej pleti.

 

Čas expresného bioliftingu 30 minút, cena 20 €.

Farbenie rias k ošetreniu 3 €, úprava obočia k ošetreniu 3 €, farbenie obočia k ošetreniu 3 €. Tieto procedúry tiež navýšia celkový čas ošetrenia.

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.