Klasická masáž

pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Je vhodná naozaj pre každého. Masáž prečisťuje a uvoľňuje, povzbudzuje každú bunku v tele a upokojuje myseľ. Blahodárne pôsobí proti depresii a stresu.
Najčastejšími problémovými partiami bývajú práve svaly na chrbte, najmä v oblasti šije a trapézov. Príčinou je napätie, ktoré vzniká ako reakcia organizmu na psychický stres, nesprávne držanie tela a nedostatok pohybu.

Masážou sa odstraňujú škodlivé látky z tela, ktoré vyvolávajú únavu a zlepšuje sa svalová činnosť. Dochádza k vyplaveniu endorfínov do mozgu, čo spôsobuje pocit šťastia a spokojnosti. Masáž má celkový regeneračný účinok.

 

Klasická masáž  30 minút 45 minút 60 minút 90 minút
Chrbát a šija/medová m./Breussova / ílový zábal  15,00 € 25,00 € 30,00 €  
Celotelová masáž -  - 30,00 €   
Klasická masáž + bankovanie -  -  30,00 € 40,00 €
VIP kráľovská masáž * - -  - 40,00 €

Využite možnosť zakúpenia permanentky na 10 masáží v trvaní 30 min.: 135 €  Masáž Vás tak vyjde na 13,50 €. Permanentka je prenosná a má platnosť 6 mesiacov od dátumu zakúpenia.

 

 


 

 

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.


 

 

 

 

* VIP KRÁĽOVSKÁ MASÁŽ  obsahuje : Regeneračný zábal chodidiel, relaxačná celotelová masáž a masáž tváre.