Masáž lávovými kameňmi

Starodávna technika, ktorá využíva silu prírody. Masáž horúcimi lávovými kameňmi (Hot Stones Massage) je jedna z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. V dnešnej dobe patrí medzi najviac vyhľadávané masáže. O blahodarných účinkoch kameňov vedeli už pred 5000 rokmi starí Číňania a Mayovia.

Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Pozitívne vplýva aj na lymfatický systém, relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti. Táto masáž má antistresový účinok, je vhodná pri depresii, úzkostných stavoch aj pri nespavosti.


Účinky masáže:
* stimuluje krvný obeh a lymfatický systém
* postupne prehrieva celé telo
* zvyšuje vitalitu orgánov
* pomáha pri detoxikácii organizmu
* harmonizuje telo i psychiiku

 

 

Masáž lávovými kameňmi 30 min.chrbát    60 minút
Masáž lávovými kameňmi       20,00 € 35,00 €

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.