Prípravky

Pri svojej práci používame výhradne čisto prírodné kozmetické prípravky tej najvyššej kvality, ktoré nie sú testované na zvieratách. Majú čisto prírodný pôvod, sú vyrábané iba zo starostlivo vybraných surovín, suroviny sú šetrným spôsobom ďalej spracovávané za účelom zachovania prírodných esencií a kvality surovín. Chemickým procesom sú podrobené len minimálne.

 

Na KOZMETICKÉ OŠETRENIA PLETI používame vysoko účinné, prírodné produkty nemeckej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND www.annemarie.sk, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne výťažky, petrochemické deriváty a silikóny. Táto kozmetika je zložená len z prírodných aktívnych ingrediencií, ktoré sú prospešné pre zachovanie zdravej pokožky, vitality a krásy.

 

Na MASÁŽE používame oleje lisované za studena v kombinácii s esenciálnymi olejmi od značky CEANO a ANNEMARIE BÖRLIND. Prenikajú až do najhlbších vrstiev pokožky a pôsobia tak aj niekoľko hodín po masáži. 


Na ZÁBALY k podpore chudnutia, spevnenia pokožky, detoxikácie tela a liečbu celulitídy používame francúzsku SPA kozmetiku THALASPA, www.thalaspa.cz ktorá využíva účinky morských rias a iných morských produktov.


Na EXKLUZÍVNE telové procedúry používame nemeckú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND www.annemarie.sk , ktorá je certifikovaná vysoko rešpektovaným certifikátom EcoControl, ktorý zaručuje čisto prírodný základ, účinnosť, bezpečnosť a pleťovú kompatibilitu.

 

 

Pokračovať