Klasická masáž

Salón Natural Spa v Poprade vám ponúka klasickú masáž, masáž chrbta a šije, masáž celého tela. Klasická masáž uvoľňuje svalové napätie, znižuje únavu a stres, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú pohodu, upokojuje myseľ. Najčastejšími problémovými partiami bývajú práve svaly na chrbte, najmä v oblasti šije a trapézov. Príčinou môže byť napätie, ktoré vzniká ako reakcia organizmu na psychický stres, nesprávne držanie tela, prechladnutie a nedostatok pohybu. Masáž zlepšuje prekrvenie tkaniva a jeho následnú regeneráciu. Masáž má celkový regeneračný účinok. Vyhľadávaná je aj relaxačná masáž chrbta a šije, relaxačná masáž celého tela. 

 

Klasická masáž  30 minút 45 minút 60 minút 90 minút
Chrbát a šija/medová m./ílový zábal  15,00 € 25,00 € 30,00 € -
Celotelová masáž:chrbát, šija, nohy -  - 30,00 €  -
Klasická masáž + bankovanie chbta a šije -  -  30,00 € -
VIP kráľovská masáž * - -  - 40,00 €

 

 

 

 

 

 

Využite možnosť zakúpenia permanentky na 10 masáží v trvaní 30 min.za 135 €.  Masáž Vás tak vyjde na 13,50 €. Permanentka je prenosná a má platnosť 6 mesiacov od dátumu zakúpenia. 30 minútové masáže z mojej ponuky sa dajú v rámci permanentky kombinovať a spájať.


 

* VIP KRÁĽOVSKÁ MASÁŽ  obsahuje : Regeneračný zábal chodidiel, relaxačná celotelová masáž a masáž tváre.

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.