Anticelulitídna terapia

Táto intenzívna anticelulitídna terapia pozostáva zo synergicky na seba navzájom nadväzujúcich krokov a špičkových prípravkov, ktoré ako celok pôsobia veľmi účinne pri formovaní postavy odburávaní prebytočného tuku a zbavovania sa celulitídy :

 

1. krok - Lymfatická stimulácia štetcami ANNEMARIE BÖRLIND - podnecuje rytmický tok tekutín v podkožnom väzivovom vlákne. Tok tekutín väzivového vlákna sa vďaka danému postupu lymfatickej stimulácie napojuje na cirkuláciu lymfatického systému. Lymfatický systém tak transportuje odpadové látky, toxíny, nadbytočnú miazgu z tkanív. Prúdenie lymfy sa v tele harmonizuje, kyslík a vyživovacie látky sa dostávajú rýchlejšie k bunkám.

2. krok - Spevňujúca intenzívna hĺbková masáž (ošetrovaných partií) pomocou masážneho prístroja s infralampou – stimuluje látkovú výmenu, podporuje detoxikáciu, zlepšuje mikrocirkuláciu, spevňuje, prirodzene zvyšuje elasticitu.

Počas masáže pôsobí na ošetrované partie Infralampa. Pôsobenie infražiarenia zvýši efektívnosť terapie. Infralampa vyžaruje tzv infračervené svetlo, ktoré preniká hlboko do pokožky a ohrieva tkanivo ďaleko intentzívnejšie ako iné metódy. Tým dochádza k rýchlemu prenosu látok v krvnom obehu, ktoré sú nutné k obnove a výžive tkanív, urýchľuje odstraňovanie odpadových látok, prekysličuje a vyživuje tkanivo, výrazne spomaľuje starnutie kože a má pozitívny vplyv na psychiku.

3. krok - Masáž bankou - podtlaková banková masáž kritických partiíí, zlepší prekrvenie a detoxikáciu

4. krokZoštihľujúci, anticelulitídny zábal z morských rias

Tento zábal pozostáva z hnedej riasy Laminaria digitata, ktorá výrazne stimuluje bunkový metabolizmus a odvádza z tela toxíny. Je veľmi bohatá na minerály, stopové prvky a vitamíny. Táto riasa má vďaka veľkému obsahu jódu schopnosť zbaviť tela nadbytočných miestnych tukových usadenín a celulitídy a napomáha zníženiu obsahu cholesterolu v krvi.  Doba pôsobenia zábalu je 30 minút

5. krok Aplikácia anticelulitídneho gélu.


Viditeľné výsledky vidno už po 1. sedení

Pre maximálny účinok sa doporučuje absolvovať 6 - 10 sedení, ideálne každý 2.deň.

Anticelulitídna terapia
90 min. 
 
Anticelulitídna terapia 45,00 €  
Balíček 5+1 ZDARMA 225,00 €
37,50 €/1 terapia

 

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.