Biolifting

ANTI - AGING PLEŤOVÉ OŠETRENIE – (cca 90 min)


Vhodné pre : Zrelú, náročnú pleť s potrebou regenerácie, spevnenia a liftingu, pigmentové škvrny. 

Biolofting.

Exkluzívne liftingové ošetrenie. Biolifting komplex obsahuje kľúčové prírodné látky dôležité proti starnutiu pleti, ako sú biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová, prírodné vitamíny, antioxidanty a enzýmy. Tieto aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, oživujú pleť a zvyšujú jej vlhkosť. Stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu, dlhodobo vyhladzujú vrásky a zjemňujú pigmentové škvrny. Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom účinku, ktorý okamžite spevňuje a vyhladzuje pleť.


• Viditeľný liftingový účinok 

• Vyhladenie a zjemnenie vrások

• Prirodzená regenerácia pleti

• Stimulácia produkcie kolagénu

• Spevnenie pleti

• Zmiernenie pigmentových škvŕn


Biolifting ošetrenie zahŕňa: odlíčenie a tonizácia pleti, maska z enzymatického peelingu ( odstráni nečistoty a staré bunky z pleti, zjemní vrásky a pigmentové škvrny), liftingová masáž dekoltu, krku a tváre, čistenie pleti (podľa potreby), koncentrát - aktívne sérum, bioliftingová modelážna maska, biolifting sérum, biolifting krém, príp. anti-aging make-up na záver. Počas pôsobenia liftingovej masky Vám urobím skvelú relaxačnú masáž rúk.

Ideálne je pokračovanie domácej starostlivosti s Biolifting produktami, ktoré predĺžia liftingový efekt ošetrenia v salóne. 

Farbenie rias k ošetreniu je v cene 3 €, úprava obočia k ošetreniu je v cene 3 €, farbenie obočia k ošetreniu je 3 €.

 

Biolifting pleťové ošetrenie 90 min. cena 45,00 €  
VIP Biolifting s masážou chrbta 120 min.      cena 60,00 €

 

 

VIP Biolifting s masážou zahŕňa masáž chrbta 30 min. a Biolifting pleťové ošetrenie 90 min.

Je to super relaxačná a zároveň efektívna procedúra, ktorá spája masáž s pleťovým ošetrením.

Je vhodná aj ako exkluzívny zážitkový darček .

 

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.