Zoštíhľujúci / Anti-Celu zábalLAMINARIA  DIGITATA je najpoužívanejšia riasa v kozmetických prípravkoch. Pôsobí stimulujúcim efektom na procesy celkovej látkovej výmeny a tiež na štítnu žľazu.
Podporuje obnovu tkanív, aktivuje bunkový metabolizmus, napomáha chudnutiu. Táto riasa má schopnosť normalizovať minerálnu rovnováhu. Využíva sa na odstránenie miestnych usadenín tuku a celulitídy.

Účinky:
- Stimuluje procesy látkovej výmeny
- Podporuje metabolizmus buniek
- Normalizuje minerálnu rovnováhu buniek

Priebeh terapie:

1. krok - Lymfatická stimulácia štetcami ANNEMARIE BÖRLIND - podnecuje rytmický tok tekutín v podkožnom väzivovom vlákne. Tok tekutín väzivového vlákna sa vďaka danému postupu lymfatickej stimulácie napojuje na cirkuláciu lymfatického systému. Lymfatický systém tak transportuje odpadové látky, toxíny, nadbytočnú miazgu z tkanív. Prúdenie lymfy sa v tele harmonizuje, kyslík a vyživovacie látky sa dostávajú rýchlejšie k bunkám.

2. krok - Aplikácia zábalu

3. krok -  Aplikácia anticelulitídneho gélu ANNEMARIE BÖRLIND


Doporučujeme striedať s vákuovou masážou.

Pre dosiahnutie účinku sa doporučuje absolvovať 6 - 10 sedení.

Zoštíhľujúci / Anti-Celu zábal
40 - 50 min. 
Zoštíhľujúci zábal - zadok a nohy zozadu
 30,00 €
Balíček 10 zábalov
270,00 €    (1 terapia/27,00€)

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.