Čokoládové pokušenie

Neverili by ste, aké zázraky dokáže vykúzliť čokoláda! Mimo toho, že je to „sladké pokušenie“, veľmi dobre chutí, no má aj radu dobrých vlastností. Kakao ochraňuje náš organizmus pred srdcovo-cievnymi ochoreniami, podporuje krvný obeh a zabraňuje krvným zrazeninám, zlepšuje elasticitu ciev, ktoré môžu takto efektívnejšie reagovať na  zmeny toku krvi, znižuje krvný tlak alebo riziko infarktu. Čokoláda obsahuje zložku kakaa, ktorá pozitívne pôsobí na hojenie rán a redukciu vrások, je plná vitamínov, minerálov, antioxidantov. Látky, ktoré čokoláda obsahuje, nám navodzujú dobrú náladu, pôsobia upokojujúco a podporujú koncentráciu, podnecujú rast buniek, majú omladzujúci účinok a našu pleť chránia zvnútra aj z vonku. 

Vďaka čokoládovej masáži či zábalu prenikajú do pokožky tiež vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Po aplikácii je pokožka vyhladená a ošetrená – ideálny doplnok pre anticelulitídny program. Čokoterapia má priaznivý vplyv na činnosť srdca a podporuje detoxikáciu.
Masáž horúcou čokoládou si môžu užiť všetci tí, ktorí potrebujú akútne zlikvidovať dlhodobo nahromadený stres a únavu. Masáž 100% čokoládou je naozaj nezabudnuteľnou lahôdkou medzi procedúrami. Čokoterapia je výnimočným prostriedkom proti depresii, stresu a zlej nálade, zanechá pleť jemnú a vyživenú, zahalenú do vône sladkej čokolády. Vôňu čokolády budete cítiť ešte celý deň.

Celá terapia pozostáva z troch častí: masáže čokoládovým olejom, čokoládového zábalu chrbta a nôh, a čokoládovej mňamošky. Príjemnou, relaxačnou masážou docielime uvoľnenie toxínov, relaxáciu napätých svalov. Príjemný, teplý čokoládový zábal sa vykonáva na zadnej časti tela - chrbte a na nohách. Pred odchodom vám ponúkneme kúsok čokoládovej delikatesy.

Pre budúce mamičky, ktoré už nemôžu ležať na bruchu, ponúkam túto variantu: masáž chrbta na boku - z oboch strán ako tehotenská masáž, masáž rúk a nôh spredu, masáž dekoltu, krku a tváre, čokoládová tvárová maska, čokoládová mňamoška. 


Čokoládová terapia
90 minút
Čokoládová masáž + čokoládový zábal + čokoládová delikatesa

45,00 €