Čokoládové pokušenie

 

          

Neverili by ste, aké zázraky dokáže vykúzliť čokoláda! Mimo toho, že je to „sladké pokušenie“, veľmi dobre chutí, no má aj radu dobrých vlastností. Čokoláda obsahuje zložku kakaa, ktorá pozitívne pôsobí na redukciu vrások a má evidentný omladzujúci účinok. Je plná vitamínov, minerálov, antioxidantov. Látky, ktoré čokoláda obsahuje, nám navodzujú dobrú náladu a pôsobia upokojujúco. 

Vďaka čokoládovej masáži či zábalu prenikajú do pokožky vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Po aplikácii je pokožka vyhladená a ošetrená – ideálny doplnok pre anticelulitídny program. Čokoterapia podporuje detoxikáciu.
Masáž horúcou čokoládou si môžu užiť všetci tí, ktorí potrebujú akútne zlikvidovať dlhodobo nahromadený stres a únavu. "Čokoládové pokušenie" je naozaj nezabudnuteľnou lahôdkou medzi procedúrami. Čokoterapia je výnimočným prostriedkom proti depresii, stresu a zlej nálade, zanechá pleť jemnú a vyživenú, zahalenú do vône sladkej čokolády. Vôňu čokolády budete cítiť ešte celý deň.

Celá terapia pozostáva z troch častí: masáž čokoládovým olejom, čokoládový zábal chrbta a nôh, a čokoládová mňamoška. Príjemnou, relaxačnou masážou docielime uvoľnenie toxínov, relaxáciu napätých svalov. Príjemný, teplý čokoládový zábal sa vykonáva na zadnej časti tela - chrbte a na nohách. Pred odchodom vám ponúknem kúsok čokoládovej delikatesy.

Pre budúce mamičky, ktoré už nemôžu ležať na bruchu, ponúkam túto variantu: masáž chrbta na boku - z oboch strán ako tehotenská masáž, masáž rúk a nôh spredu, masáž dekoltu, krku a tváre, čokoládová tvárová maska, čokoládová mňamoška. 


Čokoládová terapia
90 minút
Čokoládová masáž + čokoládový zábal + čokoládová delikatesa

45,00 €