Detoxikačný zábalZábal obsahuje morské bahno a je zvlášť bohatý na minerály a stopové prvky. Pomáha detoxikovať pokožku, odvádza prebytočnú vodu z organizmu, zmierňuje bolesti svalov a vyživuje organizmus minerálmi. Riasa Lithothamnium aktivuje redukciu tukov, tonizuje pokožku, obnovuje rovnováhu minerálov, odstraňuje únavu a zlepšuje štruktúru pokožky, uvoľňuje organizmus, preto je vhodný aj ako relaxačný zábal.
  

AKTÍVNE PRÍSADY: Morské bahno/Morská hlina, Riasy Lithothamnium calcareum 

Účinky:
- Ostránenie toxínov
- Vyživovanie minerálmi
-
Aktivuje redukciu tukov
- Upokojuje pokožku a lieči zápaly

- Relaxácia

Priebeh terapie:

1. krok - Lymfatická stimulácia štetcami ANNEMARIE BÖRLIND - podnecuje rytmický tok tekutín v podkožnom väzivovom vlákne. Tok tekutín väzivového vlákna sa vďaka danému postupu lymfatickej stimulácie napojuje na cirkuláciu lymfatického systému. Lymfatický systém tak transportuje odpadové látky, toxíny, nadbytočnú miazgu z tkanív. Prúdenie lymfy sa v tele harmonizuje, kyslík a vyživovacie látky sa dostávajú rýchlejšie k bunkám.

2. krok - Aplikácia  peelingovej morskej soli vyrobenej z mikromletej morskej soli a rias s vysokou koncentráciou minerálnych látok. Odstráni odumreté bunky, zvýši okysličenie kožných tkanív a pripraví pokožku na lepšie prijatie výživných látok zo zábalu.

3. krok - Aplikácia zábalu

4. krok -  Aplikácia anticelulitídneho gélu ANNEMARIE BÖRLIND na partie postihnuté celulitídou


Pre dosiahnutie účinku sa doporučuje absolvovať 6 - 10 sedení.

Detoxikačný zábal 
 60 min. 
Detoxikačný zábal chrbát +nohy zozadu
 35,00 €
Balíček 10 zábalov  315,00 €         (1 terapia/31,50 €)

 

 

Milí klienti, keď si zmýlite termín Vašej masáže, zabudnete prísť alebo zrušíte termín v deň masáže, dovoľujem si vynahradiť finančnú stratu pri ďalšom objednanom temíne. V prípade, že máte Darčekový poukaz alebo Permanentku, danú procedúru Vám zarátam tak, ako keby ste ju absolvovali. Ďakujem Vám za pochopenie.