VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO V POPRADE

 

Zdravie, krása, vitalita, štíhle telo...kto by to všetko nechcel mať?

Ak viete ako na to, je to super, no Vy však túto stránku nepotrebujete. Táto stránka je práve pre Vás, ktorí hľadajú pomoc. Je pre Vás, ktorí stojíte na križovatke svojho života, s novou chorobou, s ďalšími kilami navyše, prípadne s neschopnosťou pribrať, s odchádzajúcou krásou či nepeknou pleťou, bez životnej sily. Pre Vás ľudkovia, ktorí strácate životnú aj zdravotnú rovnováhu. Pre vás ženy, ktoré ste neustále presviedčané, že od 40-ky je normálne priberať. Ponúkam vám nádej, že sa to dá zmeniť.

 

Ponúkam Vám poradenstvo. Podávam Vám pomocnú ruku a ponúkam Vám vzťah. Viem Vám efektívne poradiť a bude ma zaujímať, aké budú Vaše (naše) výsledky snaženia. Nevzdávajte sa, nikdy nie je neskoro začať. Konzultácie volajte 0902 593 168 Kušniráková Zuzana.

 

Volám sa Zuzana Kušniráková. Mám zdravotnícke vzdelanie, v zdravotníctve som odpracovala 25 rokov. Rozumiem chorobám, keďže zdravotníctvo je o chorobách. Vždy som si všímala súvislosti v celkovom kontexte a tak som vo svojom voľnom čase študovala a vzdelávala sa ( a robím to doteraz stále!) o zdraví, o šťastí, ľudskej mysli, o kráse a vitalite, o výžive. Fascinoval ma pohľad na človeka ako celok, nielen na jeho jednotlivé časti. Kalokagatia, wellness, harmónia. Výživa je môj dlhoročný záujem. Sama som si prešla anorexiou, výkyvmi hmotnosti, niektorými chorobami, chronickou únavou a stresom, ktorý viedol k môjmu vyhoreniu a odchodu zo zdravotníctva. Už niekoľko rokov prevádzkujem salón Naturalspa, kde robím masáže a pleťové ošetrenia. Rozumiem teda aj ľudskému telu aj pleti ako takej. Viem o súvislostiach zdravia a krásy s výživou. Tieto súvislosti sú omnoho väčšie, ako by ste si mysleli. 

 

Certifikovaný 6-mesačný kurz výživového poradenstva som absolvovala v Ostrave. Mám komplexné vedomosti a všetkých typoch ľudského stravovania. Preto Vám viem poradiť aj keď ste mäsožravec alebo vegetarián či vegán, športovec aj nešportovec. Viem benefity a riziká, tipy a triky rôznych typov výživy. Každý človek je jedinečný a má právo na výber. Rešpektujem to. Sama mám už 2 roky nízkosacharidový režim, s pozitívnym dopadom na celkový zdravotný stav, udržanie si hmotnosti a objem tuku. Koketujem aj s ketózou a viem Vám zmerať ketóny z kvapky krvi, ak sa rozhodnete ísť touto cestou.

 

Poradenstvo u mňa prebieha v niekoľkých krokoch:

1. krok - Telesná analýza bioimpedančným prístrojom Tanita. Tanita Vám zmeria tieto hodnoty: celkovú hmotnkosť, hmotnosť svalovej hmoty,, hmotnosť kostí,, percento telesného tuku, viscerálny tuk, BMI - body mass index, množstvo telesnej vody, metabolický vek, bazálnu metabolickú spotrebu.

2. krok - Zhodnotenie a vysvetlenie nameraných parametrov.

3. krok - Rozhovor: ujasnenie si cieľov a výsledkov, ktoré si prajete.

4. krok - Zhodnotenie doterajších životných a stravovacích návykov.

5. krok - Návrh zmeny a úpravy životného štýlu a stravy. Jedálničky nerobím, ukážem Vám cestu ako dosiahnuť cieľ.

 

Výživové poradenstvo
  
60 min.
 30,00
30 min. kontrola, meranie  15,00