Zoštihľujúca - Detox terapia

 

Celotelová zoštihľujúca, detoxikačná, terapia je uvoľňujúca a veľmi účinná procedúra, ktorá pomáha telu štiepiť tuky a zbaviť sa škodlivých látok. Špeciálne ingrediencie obsiahnuté v masážnych prípravkoch majú schopnosť prenikať aj do hlbšie uložených tkanív a spoločne s pôsobením maséra, ktorý pracuje s kožou, podkožím a svalmi dochádza k rozprúdeniu lymfy, štiepeniu tukov, detoxikácii a následnému postupnému vyplavovaniu škodlivých látok prirodzenou cestou (potom a močom) z tela.

Celotelová terapia pozostáva z lymfatickej stimulácie štetcami podľa metódy ANNEMARIE BÖRLIND, ktoré rozprúdia lymfatický systém a pripravia tak telo na ďalšie kroky terapie. Nasleduje detoxikačná masáž, kde špeciálne hmaty maséra a účinok špeciálneho detoxikačného a spevňujúceho krému dokáže jedinečným spôsobom rozprúdiť lymfu, štiepiť tuky, podporiť detoxikáciu a postupne formovať postavu.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku terapie nasleduje intenzívna hĺbková masáž ošetrovaných partií masážnym prístrojom s infralampou, pri ktorej dochádza k ovplyvneniu tukového tkaniva, hĺbkovej intenzívnej detoxikácii a odpllaveniu toxínov. Počas detoxikačnej masáže pôsobí na ošetrované partie Infralampa. Pôsobenie infražiarenia zvýši efektívnosť terapie. Infralampa vyžaruje tzv. infračervené svetlo, ktoré preniká hlboko do pokožky a ohrieva tkanivo ďaleko intentzívnejšie ako iné metódy. Tým dochádza k rýchlemu prenosu látok v krvnom obehu, ktoré sú nutné k obnove a výžive tkanív, urýchľuje odstraňovanie odpadových látok, prekysličuje a vyživuje tkanivo, výrazne spomaľuje starnutie kože a má pozitívny vplyv na psychiku.


Zoštihľujúca, detoxikačná masáž je spolu s hĺbkovou masážou veľmi účinná procedúra v boji s nadváhou, celulitídou a vďaka nej môžeme dosiahnuť viditeľného zmenšenia objemu problémových partií, okrem toho má prospešný vplyv na kvalitu pokožky. Podporuje hĺbkové čistenie, zrýchľuje a potom stimuluje tok lymfy a krvný obeh. Pomáha z tkaniva odvádzať prebytočnú vodu a s ňou vyplavovať aj toxíny. Aby sa však mohli tieto splodiny z organizmu dobre vylučovať, je treba zaistiť telu dostatok tekutín. V deň masáže je dôležité vypiť aspoň 1,5-2,5 litra vody. Tekutiny zaistia dobrú funkciu tráviaceho a vylučovacieho systému, čo sa prejaví aj na zdravšom vzhľade pokožky.

 

Zoštihľujúca - Detox terapia
 60 min. 
1 terapia
 30,00 €
Balíček 5 terapií 135,00 €         (1 terapia/27,00 €)

 

V cene terapie (60 min )  je :
-    lymfatická stimulácia pomocu metódy ANNEMARIE BÖRLIND
-    detoxikačná, zoštihľujúca masáž
-    intenzívna hĺbková masáž prístrojom s infralampou